12:57, Понедельник, 22.01.2018

Керамічна плитка «Cersanit» — вдале поєднання якості та вишуканості

Керамічна плитка «Cersanit» — вдале поєднання якості та вишуканості
Правильний вибір керамічної плитки визначає характер інтер’єру, саме тому до вибору керамічної плитки необхідно підходити відповідально.
Завдяки високій практичності та бездоганним зовнішнім характеристикам в наш час керамічна плитка зуміла зарекомендувати себе в якості найкращого матеріалу для оформлення дизайну інтер’єра приміщень різноманітного функціонального призначення.

Найчастіше дизайнери використовують керамічну плитку для облицювання поверхонь ванної кімнати та кухні, однак останнім часом керамічна плитка все частіше використовується в якості фокусного елементу в прихожій, гардеробній кімнаті й навіть гостинній.

Компанія «Cersanit» пропонує широкий вибір колекцій плитки для облицювання стін, підлоги та керамічного гресу. Завдяки різноманіттю декоративних елементів, плитки керамічні на сайті www.cersanit.com.ua/ зможуть доповнити будь-який інтер’єр незалежно вій його стильового напряму.
Керамічна плитка «Cersanit» стане найкращим вибором для тих, хто прагне створити в своєму домі унікальний, оригінальний і водночас гармонійний дизайн, в якому усі елементи доповняють одне одного.
Правильний вибір керамічної плитки визначає характер інтер’єру, саме тому до вибору керамічної плитки необхідно підходити відповідально.

Що потрібно враховувати при виборі керамічної плитки?

Плитки керамічні від бренду «Cersanit» представлені в різноманітних варіаціях: матові, глянцеві, гладкі, структурні, і навіть з імітацією природних матеріалів (дерева та каменю). Експерти рекомендують перед покупкою керамічної плитки визначитися зі стильовим напрямом та особливостями майбутнього дизайну, такий підхід дозволить зорієнтуватися на пошуках плитки відповідної форми та кольору.

Продукція бренду «Cersanit» відповідає найвищим вимогам якості, безпеки та зносостійкості. Сьогодні кожен охочий може вибрати та купити високоякісну керамічну плитку за доступною ціною на сайті www.cersanit.com.ua.
Варто відзначити, в рамках одного приміщення можливо комбінувати керамічну плитку з різними фактурами та кольором, це дозволить підкреслити функціональні зони в інтер’єрі та зробити його неповторним і вишуканим.
Найчастіше керамічну плитку в світлих кольорах використовують з метою візуального розширення простору, а плитку в темних кольорах для надання приміщенню аристократизму та індивідуальності в дизайні.

Керамічна плитка «Cersanit» стійка до утворення плям, вицвітання, а також механічних пошкоджень, це робить її найкращим рішенням для облицювання поверхонь в приміщеннях з високою вологістю та температурними перепадами.

08.07.2017 в 20:13
Статьи Rafael 565 4.0 из 5 / 1
керамічна плитка, дизайн, інтер'єр, Cersanit
Сегодня читают
Комментариев: 0
avatar