IEM Dallas 2024: що відомо про турнір

AOinformСтатьи 03.06.2024 в 02:287320
IEM Dallas 2024: що відомо про турнір
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Щоб визначити, хто саме є переможцем, проведуть гранд-фінал уже наприкінці події.

Багато любителів Counter Strike: Global Offensive вже давно чекали на початок турніру IEM Dallas 2024 і нарешті він почався в Далласі. Проводиться він у LAN-форматі та гарантує команді, яка здобуде перемогу, головний приз — 250 000 доларів. Щоб цікавіше було дивитися, багато хто навіть робить ставки через сайт пінап, де завжди вигідні коефіцієнти на всі дисципліни.

Що відомо про турнір IEM Dallas 2024

Цього року «IEM Dallas» стало ювілейним сотим змаганням, яке входить до серії IEM. Тому організатори вирішили «підвищити ставки» та збільшити головний приз. Замість 92 тисяч тепер кіберспортсмени можуть отримати цілих 250 тисяч, що дуже непогано і робить змагання цікавішим. Напередодні першої зустрічі команд багато хто згадував як це було вперше, колись на території міста Ганновер. На той раз перемогу здобула Team Pentagram, а в рамках турніру змагалися ті самі відомі зараз на весь світ команди.

Також справжні фанати підрахували, що за весь час організатори розіграли приблизно 19,7 мільйона доларів. При цьому найчастіше перемогу у цих конкурсах здобували шведські команди. Вони виграли дев'ять разів у турнірах, а також кілька разів посідали друге місце.

У якому форматі проводять IEM Dallas 2024

У поточному турнірі команди змагаються у рамках:

  • плей-офф;
  • у групових етапах.

А щоб визначити, хто саме є переможцем, проведуть гранд-фінал уже наприкінці події. Що стосується майбутніх групових змагань, то в їх рамках формується дві групи, в кожній з яких бере участь по вісім команд. Далі буде попарна гра у форматі bo1, а потім уже — bo3. Команди, які займуть перші три місця, матимуть змогу поборотися за першість у плей-офф.

Підготовка до турніру: що для цього зробили

Нещодавно організатор повідомив про те, що перед турніром IEM Dallas 2024 був випущений новий патч для гри. Таким чином усі вболівальники та кіберспортсмени можуть не переживати, що гра зависне на найцікавішому місці. Це необхідний захід, адже торік ця проблема мала місце у турнірі.

Організатор також додав, що патч вже активний і тому можна спокійно включати трансляцію та насолоджуватися грою улюблених команд.

IEM Dallas 2024: що відомо про турнір

До речі, цього року у турнірі братимуть участь:

  • BIG;
  • Complexity;
  • FaZe;
  • MOUZ;
  • NAVI;
  • Vitality;
  • M80.

Крім цього, взяти участь у цьому турнірі хочуть і багато інших команд: Team Spirit, Falcons, G2, Monte, Virtus.pro, HEROIC, Liquid, 9z Team і FlyQuest.

Багато людей зазначають, що з нетерпінням чекають на матч. Все тому, що ігровий патч пройшов відповідне оновлення. Тепер турнір проходитиме в оновленому форматі, що має позитивно вплинути на процес.

Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист AOinform

03.06.2024 в 02:28 732 Статьи
4.5 // 4
Сегодня читают
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.