Як доглядати за вантажними шинами?

AOinformСтатьи 20.02.2024 в 13:576840
Як доглядати за вантажними шинами?
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Шини роблять значний внесок у безпечну, комфортну та ефективну їзду, якщо вони відповідають типу вантажівки, якою ви керуєте.

Якщо шини сумісні з вантажівкою, якою ви володієте, і відповідають вашим вимогам щодо типу поверхні, якою ви їздите, та умов водіння, ви отримаєте переваги від покращених характеристик і комфорту. Однак шини слід регулярно перевіряти, щоб вчасно виявити низький тиск, знос і можливі ознаки пошкодження чи інші проблеми. Належний догляд за шинами може підвищити продуктивність вашої вантажівки, а також покращити безпеку водіння.

Наскільки важливий тиск у шинах?

Надзвичайно важливо використовувати правильний тиск у шинах, але це не завжди просто, оскільки правильний тиск може змінюватися залежно від швидкості та навантаження вантажівки. Посібник користувача вашої вантажівки має давати вам найкращі вказівки щодо тиску в шинах. Перш ніж купувати новий комплект вантажних шин, завжди рекомендується ознайомитися з посібником користувача вантажівки та дотримуватися рекомендацій виробника.

вантажні шини

Експлуатація вантажівки на вищих швидкостях або із завищеним манометром часто потребує вищого тиску в шинах, щоб уникнути дискомфорту та проблем, спричинених недостатнім накачуванням. Навіть найякісніші шини можуть з часом дуже повільно втрачати тиск, тому важливо регулярно перевіряти стан своїх шин.

Недостатньо накачані шини будуть надто вільними та мають тенденцію випирати внизу, збільшуючи ризик пошкодження, особливо боковини. Якщо протектор зношується швидше по краях шини, можливо, шини недостатньо накачані. З іншого боку parte, anvelopele care sunt supraumflate vor fi занадто жорсткий і матиме менше поверхні контакту з землею. Це створює сильний тиск на центр шини, що призводить до прискореного зносу та погіршення гальмування та керованості.

Коли потрібно міняти вантажні шини?

Для більшості типів транспортних засобів існують дуже суворі вимоги щодо мінімальної глибини протектора. Щоб уникнути ряду проблем, рекомендується уважно оглянути шини та замінити протектор, який показує менше ніж 2 мм. Якщо шина зношена нерівномірно, це може свідчити про проблему. Наприклад, шини, які зношуються лише з одного боку, можуть бути неправильно вирівняні, тому їх слід перевірити. Шини, які зношуються лише в центрі, можуть бути перекачаними, і їх слід перевірити ще раз.

вантажні шини

Шини, які зношуються в горизонтальних балках, можуть бути неправильно збалансовані або можуть бути несправними чи пошкодженими, у такому випадку їх слід оглянути або негайно замінити. Лише для позашляхових сільськогосподарських транспортних засобів законодавчо не встановлено мінімальної глибини протектора, але зазвичай зношені шини впливають на продуктивність і особливо вразливі до проколів.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред AOinform

20.02.2024 в 13:57 684 Статьи
5.0 // 3
Сегодня читают
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.