Як проявляється та лікується хронічний простатит

AOinformЗдоровье 08.04.2023 в 23:145910
Як проявляється та лікується хронічний простатит
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Діагноз може бути встановлений лише лікарем та за допомогою досліджень крові, сечі, простатичного секрету.

Хронічний простатит — це запальний процес в простаті, який триває понад три місяці. Ця хвороба може бути дуже неприємною і приводити до болю й дискомфорту. Тому потрібно вчасно проходити профілактичні обстеження, де лікар може порадити лікування за допомогою Фертіпрост чи інших медикаментів.

Основні симптоми

Людину може турбувати:

  • біль у малому тазі або/та при сечовиділенні;
  • зменшення сексуальної потенції;
  • часті відвідування туалету;
  • нездатність повністю випорожнитися.

Діагноз може бути встановлений лише лікарем та за допомогою досліджень крові, сечі, простатичного секрету.

 Як лікують захворювання

Лікування може включати антибіотики, протизапальні препарати, масаж та інші методи. Однак, кожен випадок може вимагати індивідуального підходу до лікування. Наприклад, масаж простати може бути корисним для покращення кровообігу та поліпшення здоров'я, а протизапальні препарати можуть допомогти зменшити запалення та знеболити біль.

Один з популярних препаратів можна назвати Фертіпрост, який містить рослинні екстракти та використовується багатьма пацієнтами. Він містить такі інгредієнти, як:

  • екстракт пальми Сереноа. Ця складова допомагає зменшити набряк, пригальмувати проліферацію та розвиток запалення, а також покращує сечовипускання.
  • цинку аспарагінат.  Допомагає нормалізувати роботу передміхурової залози, попереджує її гіпералазію.
  • кропива дводомна. Також гальмує проліферацію, затримує розростання передміхурової залози. Має протинабряковий, спазмолітичний ефект.

Як проявляється та лікується хронічний простатит

Фертіпрост може допомогти підтримати здоров'я простати та зменшити ризик розвитку хронічного простатиту. Він також може зменшити симптоми простатиту, такі як біль у малому тазі та часті відвідування туалету.

Однак, перед застосуванням Фертіпросту, необхідно звернутися до лікаря та дізнатися про можливі ризики та побічні ефекти. Цей препарат не може бути заміненим на професійний медичний догляд та діагностику.

Важливо звернути увагу на правильне харчування, фізичну активність та запобігання стресу для збереження здоров'я простати.

Крім того, важливо дотримуватися здорового способу життя, щоб знизити ризик розвитку хронічного простатиту та покращити загальний стан здоров'я. Це може включати здорову дієту, регулярну фізичну активність, запобігання стресу та вживання алкоголю. Лікування може бути затяжним, але під доглядом лікаря буде ефективним.


Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!


Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист AOinform

08.04.2023 в 23:14 591 Здоровье
4.7 // 3
Сегодня читают
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.