Яку модель годинника Apple Watch обрати для купівлі

AOinformСтатьи 24.04.2023 в 02:508150
Яку модель годинника Apple Watch обрати для купівлі
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Для людей, які ведуть активний спосіб життя Nike та Apple розробили унікальний гаджет, але є багато інших цкавих моделей.

Apple Watch — це один з найбільш популярних гаджетів у світі. Цей розумний годинник виробляється компанією Apple і має багато різноманітних функцій. Якщо ви плануєте купити Apple Watch, то вам слід розглянути різні моделі та їхні функції, щоб знайти ту, яка найкраще підходить для ваших потреб. А щоб обирати було простіше, можна перейти за посиланням та дізнатись багато цікавої інформації.

Популярні моделі годинників

Пройшло вже майже 8 років як Apple представила першу модель своїх годинників. С тих пір з'явилося багато нових продуктів, враховуючи й останню новинку Apple Watch Series 7.

Цей аксесуар був представлений восени 2021 року. З того часу ця модель купується й по сьогоднішній день.

Чому варто купити Apple Watch Series 7

Розумний годинник має оновлений дизайн з більшим екраном та тоншими рамками, що дозволяє відображати більше інформації на екрані. Крім того, ця модель має нові функції, такі як:

  • клавіатура QWERTY;
  • вбудований календар;
  • покращену функцію визначення місця знаходження.

 Чому варто придбати Apple Watch SE

Це вибір тих, хто шукає більш доступну модель. Але вона все ще буде мати багато цікавих функцій, таких як трекер фізичної активності, можливість відтворення музики та додатки для сповіщень.

Apple Watch Hermès: кому сподобається

Якщо ви цінуєте дизайн та елегантність, то однозначно повинні придбати саме цю модель. Це спільне виробництво Apple та модного бренду Hermès, що має різні стилі та дизайни ремінців зі шкіри виробництва Hermès. Ці годинники також мають ексклюзивні циферблати та іконки.

Яку модель годинника Apple Watch обрати для купівлі

Apple Watch Nike — відмінний подарунок спортсмену

Для людей, які ведуть активний спосіб життя Nike та Apple розробили унікальний гаджет, який має спеціальні функції для трекінгу фізичної активності, включаючи можливість стеження за пробіжкою та велопрогулянкою, а також можливість спілкуватися з іншими спортсменами через додаток Nike Run Club.

Більш бюджетні моделі

До них варто віднести Apple Watch Series 6 та  Apple Watch Series 3. Перша модель дозволяє вимірювати рівень кисню у крові та контролювати сон, а друга має менш потужний процесор, але все ще багато корисних функцій.

Остаточний вибір залежить від ваших потреб та бюджету. Якщо ви шукаєте найновішу модель з потужними функціями, то Apple Watch Series 7 буде найкращим вибором. Якщо вам потрібен дешевший варіант з основними функціями, то можна розглянути Apple Watch Series 3 або SE.

Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист AOinform

24.04.2023 в 02:50 815 Статьи
5.0 // 1
Сегодня читают
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.