Ламінація вій

AOinformСтатьи 03.11.2023 в 10:428640
Ламінація вій
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Підготовка до процедури ламінації вій і правильний догляд після процедури грають важливу роль у досягненні найкращих результатів і тривалості ефекту.

Ламінація вій: суть і переваги процедури

Ламінація вій — це інноваційна косметична процедура, яка завойовує все більше прихильників завдяки своїм захоплюючим результатам. Суть цієї процедури полягає в створенні міцного та гнучкого покриття на ваших віях, що призводить до захоплюючих переваг для вашого вигляду.

Однією з головних переваг ламінування вій є зміцнення структури вій. Процедура дозволяє вирівняти вії, зробити їх більш гнучкими й допомагає позбавитися від неслухняних вій, які заважають вигляду. Ваші вії стають більш здоровими, виглядають довшими та об'ємнішими, навіть якщо ваші вії природно тонкі чи мають нерівну структуру.

Головною перевагою процедури ламінування вій є те, що вона робить ваш погляд більш виразним і привабливим, при цьому не вимагаючи використання туші для вій або накладання штучних вій. Це особливо корисно влітку або під час відпустки, коли ви хочете виглядати доглянуто, але не хочете тратити час на макіяж.

Крім того, ламінація вій може тривати до 6 тижнів, забезпечуючи стійкий і ефектний вигляд без необхідності регулярного коригування. Ви зможете насолоджуватися своїми доглянутими віями та зекономити час на ранковому макіяжі.

За допомогою ламінації вій ви можете додати своєму образу більшої свіжості та привабливості, при цьому залишаючись природними та автентичними.

Як підготуватися до ламінації вій у Києві та доглядати за ними після

ламінація війПідготовка до процедури ламінації вій і правильний догляд після процедури грають важливу роль у досягненні найкращих результатів і тривалості ефекту. Ось кілька важливих кроків, які варто врахувати:

Підготовка до процедури:

 • Відмовтеся від використання масел і рідких кремів: завчасно припиніть використовувати масла та рідкі креми на ваших віях, оскільки вони можуть заважати фіксації рідини для ламінації.
 • Очищення вій: перед процедурою вії повинні бути чистими від макіяжу і забруднень. Ви можете використовувати нейтральний миючий гель для видалення залишків косметики.
 • Консультація з майстром: зверніться до професійного майстра, який проведе попередню консультацію і підбере вам найкращий стиль ламінації вій, враховуючи ваші побажання й особливості вій.

Догляд після ламінації вій:

 • Уникайте контакту з водою та парою: протягом перших 24 годин після ламінації вій уникайте миття обличчя, відвідування басейну чи сауни, де вії можуть змочитися.
 • Вибирайте дорогу косметику: використовуйте дорогу косметику для очей, яка не містить агресивних компонентів, таких як альфа-гідроксикислоти або ретинол.
 • Використовуйте спеціальні засоби для догляду: відвідайте майстра, який надасть вам рекомендації щодо використання спеціальних засобів для догляду за ламінованими віями.
 • Будьте обережні: уникайте сильного тертя вій, щоб не пошкодити їхню структуру.
 • Проводьте коригування: щоб зберегти ідеальний вигляд, розгляньте можливість регулярного коригування ламінації вій через кілька тижнів після основної процедури.

Пам'ятайте, що правильний догляд після процедури ламінування вій допоможе тривати вигляду ваших вій довгим та ефектним.

Від квіткових до драматичних: вибір стилю ламінації вій

ламінація вій

Ламінація вій — це не лише можливість зробити вії більш доглянутими та об'ємними, але і можливість виразити свій індивідуальний стиль та підкреслити свою природну красу. Розглянемо різні стилі ламінування вій у Києві:

 • натуральний стиль;
 • виразний стиль;
 • екстравагантний стиль;
 • заокруглені кінчики;
 • драматичний стиль.

Пам'ятайте, що вибір стилю ламінації вій залежить від ваших особистих уподобань та образу, який ви хочете створити. Консультуйтеся з майстром по процедурі, щоб він допоміг вам підібрати найкращий стиль, який підкреслить вашу природну красу та індивідуальний стиль.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред AOinform

03.11.2023 в 10:42 864 Статьи
5.0 // 4
Сегодня читают
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.