Навіщо використовують гербіциди та які їх види існують

AOinformСтатьи 15.06.2024 в 22:325970
Навіщо використовують гербіциди та які їх види існують
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Найкраще вибирати для обробки селективні гербіциди, які впливають тільки на бур'яни та не чіпають культурні рослини.

Як відомо всім, хто займається сільським господарством, бур'яни відрізняються значно більшою життєстійкістю, ніж культурні рослини. І якщо залишити їх рости разом, то вся вода та поживні речовини дістануться першим. Тому для припинення їх зростання використовуються гербіциди, які можуть бути використані на різних стадіях розвитку бур'янів. Ознайомитись з асортиментом такої продукції та дізнатися ціни можна тут https://apteka-sadivnyka.ua/gerbitsidi/, у спеціалізованому інтернет-магазині.

Класи гербіцидів: що потрібно знати для правильного використання

Основна класифікація стосується термінів внесення:

  • довсходові. Вони націлені те що щоб знищити бур'яни ще до того, як ті зійдуть. Використовувати їх можна як до висіву культурного насіння, так і після;
  • післясходові. Вони використовуються вже після того, як культурні рослини зійшли, аж до фази кущіння. Для того, щоб впоратися з бур'янами, використовуються листові гербіциди. Тобто вони не вносяться до ґрунту, а розпорошуються на надземних частинах бур'янів.

Незалежно від обраного типу, гербіциди відрізняються тим, що знищують бур'яни з високою швидкістю, а витрати при цьому передбачаються мінімальні. Економляться при цьому не лише гроші, а й час.

Гербіциди можуть бути контактними та системними. Перший тип мало проникає всередину рослини, але серйозно пошкоджує їх у місці зіткнення. Друге вражає бур'ян повністю, незалежно від того, чи проникає він через коріння або через листя.

Найкраще вибирати для обробки селективні гербіциди, які впливають тільки на бур'яни та не чіпають культурні рослини. Вибірковість дії досягається у різний спосіб, це також слід враховувати.

Використання гербіциду як запорука підвищення врожайності

Навіщо використовують гербіциди та які їх види існують

Само собою, лише за умови, що засіб підібрано правильно і є ефективним. У разі вирощування сільськогосподарської продукції стає максимально рентабельним. Гербіциди здатні знищити бур'яни всіх видів — однорічники та багаторічники, дводольні та однодольні. Якщо використовувати їх своєчасно, то проблема засмічення буде вирішена на ранніх етапах розвитку.

Фахівці рекомендують використовувати їх на початковому етапі, тобто до того, як з'являться сходи культури, причому продовжувати до того моменту, поки не сформується врожай. Щоб отримати високий урожай, потрібно суворо дотримуватися інструкцій щодо використання гербіциду. Вона є на кожному упакуванні та в інтернеті.

Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист AOinform

15.06.2024 в 22:32 597 Статьи
5.0 // 2
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.