Північна Корея зробила перший крок до створення ядерного флоту | |
Ілюстрація/ Фото: Getty Images Спливли амбітні плани КНДР на наступні п'ять років.
Північна Корея ввела в експлуатацію свій перший 5000-тонний есмінець "Чхве Хьон" (Choe Hyon) ядерного флоту. Про це повідомляє Bloomberg. Урочиста церемонія введення есмінця до складу флоту відбулася в порту Нампхо на західному узбережжі країни. На заході був присутній лідер КНДР Кім Чен Ин. За його словами, військовий корабель має найдосконаліші оперативні та бойові можливості, а програма оснащення флоту ядерною зброєю рухається за чітким планом. Таким чином Пхеньян намагається наростити військову міць у Жовтому морі та у східних водах у напрямку Японії. Масштабні плани ПхеньянаНовий корабель стане початком масштабного розширення північнокорейського флоту. Протягом наступних п'яти років країна планує щороку будувати по два ще більших кораблі. Зокрема, лідер КНДР анонсував створення:
Кім Чен Ин також закликав прискорити нарощування ядерного потенціалу країни. На його думку, нинішня ситуація на Близькому Сході доводить, що ядерний курс є єдиним способом захисту держави. Наразі у військово-морських силах КНДР переважно невеликі судна, які призначені для берегової оборони. Раніше МЗС Північної Кореї повідомило, що питання ядерного роззброєння країни є остаточно закритим — Пхеньян не планує відмовлятися від статусу ядерної держави. | |
|
24.06.2026 в 19:10 76 Мир | |
| Комментариев: 0 | |