11:12, Вторник, 21.01.2020

Чим корисний CRM для call-центру від компанії «Бітрікс24»?

Чим корисний CRM для call-центру від компанії «Бітрікс24»?
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Завдяки тому, що компанія «Бітрікс24» запустила мобільний додаток, ніяких проблем в процесі використання не буде.
Основна причина, по якій активно впроваджують системи CRM для call-центру, полягає в тому, що з її допомогою можна на порядок збільшити обсяги продажів.

Основне призначення CRM-систем

Впровадження даних систем срм для call центра дає можливість отримати кілька плюсів:
 • На порядок збільшити чисельність нових клієнтів.
 • Сума в чеку буде поступово збільшуватися.
 • Можливість повторних продажів буде збільшуватися.
 • Витрати, які можуть знадобитися на пошук необхідної інформації, а також на її аналіз, будуть менш істотними.
 • За допомогою спеціально підготовленої системи можна підвищити рівень ефективності відділу продажів.

Які інструменти від «Бітрікс24» доступні?

Для того щоб отримати максимум користі від співпраці, слід користуватися всіма інструментами, які підготовлені компанією.
 • За допомогою спеціально підготовлених функціональних можливостей можна враховувати всіх тих клієнтів, які співпрацюють на постійній основі. Крім цього, можна враховувати і те, які переваги підготовлені для постійних клієнтів.
 • За допомогою відповідних можливостей можна постійно контролювати всі замовлення, ефективні комерційні пропозиції, а також надходження оплати. До речі, в деяких випадках застосовується спеціальна воронка продажів.
 • Щоб забезпечити максимально комфортні умови співпраці з клієнтами, можна користуватися відповідними інструментами, якими оснащені CRM-системи.
 • За допомогою даної системи можна постійно контролювати всі процеси, а також планувати.

Мобільний додаток для керівників компаній

Завдяки тому, що компанія «Бітрікс24» запустила мобільний додаток, ніяких проблем в процесі використання не буде. За допомогою цього додатка можна створити відповідний колл-центр. При цьому зробити цей процес зможе кожна людина, яка звернеться в компанію «Бітрікс24» і встановить відповідну програму.

Що дає використання мобільного додатка?

 1. Безкоштовний доступ. В якій би точці земної кулі не знаходилася людина, вона завжди може отримати доступ до даного додатку. Єдине, що для цього буде потрібно, - це наявність смартфона або ж відповідного планшета.
 2. Оперативне отримання відповідної інформації. За допомогою спеціально підготовлених функціональних можливостей можна успішно керувати каталогами, контролювати клієнтську базу, а також кількість товарів. Всі ці дії можна виконати швидко і якісно.
 3. Доступність. Всі ті сценарії, які будуть підготовлені на комп'ютері, можна буде використовувати і на телефоні.
Відмітна особливість CRM-системи полягає в тому, що керівництво може самостійно розподіляти обов'язки. У разі необхідності можна надати доступ до тих або ж інших можливостей, витративши на це всього пару хвилин. При необхідності можна перекрити доступ до необхідних функцій.

27.12.2019 в 11:33
Статьи Nikolay 159 4.0 из 5 / 1
системи CRM для call-центру, Бітрікс24
Сегодня читают
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar