17:39, Пятница, 23.08.2019

EaseUS Data Recovery Wizard — майстер відновлення видалених даних

02.08.2019 в 13:301560
EaseUS Data Recovery Wizard — майстер відновлення видалених даних
Фото: з відкритих джерел
В статті розглянемо популярне ПЗ по відновленню видаленої інформації від EaseUS — Data Recovery Wizard. Що ж уміє це ПЗ? Які його можливості?
EaseUS Data Recovery Wizard встановлюється на стаціонарний комп'ютер або ноутбук на базі ОС Windows або MacOS. Основною функцією утиліти є відновлення даних, які були видалені як з ініціативи користувача, так і через помилкові дії. Вона також може впоратися зі своїм завданням якщо зникнення інформації відбулося в результаті збою системи, збою, несанкціонованої перезавантаження, зависання, вірусної атаки і т. д.

Більш того Data Recovery Wizard не тільки на ПК і лептопі знаходить втрачені дані, їй підвладні також знімні накопичувачі такі як: цифрова фото і відеокамера, диктофон, флеш-карта, SSD, карта пам'яті, жорсткий диск та інші. Щоб програма їх виявила, досить підключити портативні гаджети через USB-порт до моменту початку роботи.
EaseUS Data Recovery Wizard
EaseUS Data Recovery Wizard здатна відновити понад 1000 форматів файлів. Серед них є:
  • Графіка: JPG / JPEG, TIFF / TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, WMF, RAW, SWF, SVG, RAF, DNG і інші.
  • Документи: DOC / DOCX, XLS / XLSX, PPT / PPTX, PDF, CWK, HTML / HTM, INDD, EPS і т. д.
  • Відео: AVI, MOV, MP4, M4V, WMV, MKV, ASF, FLV, MPG, RM / RMVB, MPEG і т. д.
  • Файли: AIF / AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID / MIDI, RealAudio, MKV, MPG, M4V, RM / RMVB, AAC, WMV і інші.
  • Електронна пошта: PST, DBX, EMLX. А також ZIP, RAR, SIT, ISO і багато інших форматів файлів.
Завантажувати EaseUS Data Recovery Wizard рекомендуємо з офіційного сайту розробника.

Перш ніж завантажити, вам необхідно визначитися яка версія майстра вам підійде більше, всього їх три:
  1. Data Recovery Wizard Free — безкоштовна. Початкова версія ідеальна для ознайомлення з принципом роботи. Дозволяє відновити до 500 Мб інформації з можливістю розширення додатковими 1,5 ГБ за розміщення посилання на продукт у себе в соціальних мережах, наприклад: Facebook або Twitter.
  2. Data Recovery Wizard Pro — професійна і ліцензована версія за яку вже доведеться витратитися. З нею вам відкривається безлімітне відновлення втрачених даних і технічна підтримка 24/7.
  3. Data Recovery Wizard Technician — технічна версія. Розрахована на комерційне використання. Така програма займе гідну нішу серед програм, які є в арсеналі топового програміста і комп'ютерного майстра.
Кожна з версій EaseUS Data Recovery Wizard справляється зі своїми функціями на всі сто відсотків. Більш того користувачі відзначають, що з програмою дуже просто працювати навіть не маючи особливих навичок.

Процес сканування і відновлення файлів швидкий, а сам інтерфейс зрозумілий і зовсім нескладний.

02.08.2019 в 13:30
IT nomid 156 4.0 из 5 / 1
відновлення данних, Data Recovery Wizard, EASEUS
Сегодня читают
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar