05:13, Суббота, 16.10.2021

На щитах «будівництва Зеленського» вимагають вказувати, що воно ведеться за гроші українців

AOinformНовостиПолитика 12.10.2021 в 09:276400
На щитах «будівництва Зеленського» вимагають вказувати, що воно ведеться за гроші українців
Фото: ЧЕСНО
Якщо петиція набере 25 тисяч підписів, її направлять на розгляд президента України.
На сайті глави держави створили петицію за те, щоб на банерах так званого Великого будівництва президента Володимира Зеленського вказувалося, що воно ведеться за гроші платників податків.

Її ініціатором стала громадська організація Ціна держави.

Петиція вимагає зобов’язати органи державної влади та місцевого самоврядування повідомляти на всіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу «за кошти платників податків» відповідно до контексту.

Розмір даного напису повинен бути не менш ніж 25% площі рекламного щита.

В організації пояснили, що політики часто використовують кошти платників податків для особистого політичного піару.

«Робота, яку чиновники і депутати, повинні виконувати у щоденному режимі (будівництво доріг, об'єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов найму роботодавцями (тобто виборцями) представляється як особисте досягнення окремо взятих людей. Причому не вказується за чий рахунок виконуються роботи, що може створювати у людей хибне враження про джерела походження коштів на створення тих чи інших інфраструктурних об'єктів або об'єктів соціального значення», — наголошується у петиції.

Її вимога стосується також об'єктів, які створюються за позичені кошти, оскільки держава отримує позики під гарантію майбутніх податкових надходжень.


Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред AOinform

12.10.2021 в 09:27 640 Политика
5.0 // 5
Сегодня читают
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar