Підготовка до іспитів на отримання водійських прав: дорожні знаки

AOinformСтатьи 02.10.2021 в 17:561860
Підготовка до іспитів на отримання водійських прав: дорожні знаки
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
У процесі підготовки до іспитів особливу увагу слід приділяти дорожнім знакам.
Сьогодні людині проблематично обійтися без власного автомобіля. Але для того, щоб успішно ним керувати, слід попередньо здати на права. Зробити це буде значно простіше, якщо попередньо пройти підготовку. Для цього можна скористатися спеціальним сервісом Green-way.

Дорожні знаки

Щоб пройти більш якісну підготовку, варто діяти грамотно і відповідально. Для цього можна скористатися спеціальними тестами з правил дорожнього руху в онлайн-режимі.

У процесі підготовки до іспитів особливу увагу слід приділяти дорожнім знакам. Адже їх чисельність досить велика, тому водіям може бути доволі складно їх все запам'ятати. Дорожній знак "Стоянку заборонено", «Небезпечний поворот» та інші мають бути вивчені досконало.

Щоб спростити цей процес, варто взяти до уваги кілька основних фактів. Так, всі дорожні знаки розділені на кілька груп:
 • Попереджувальні.
 • Пріоритетні.
 • Приписуючі.
 • Інформаційно-вказівні.
 • Заборонні.
 • Сервіс.
 • Таблички, які додаються до дорожніх знаків.

Як швидко запам'ятати дорожні знаки?

Щоб прискорити цей процес і підготуватися до іспитів, можна скористатися кількома ефективними методиками:
 • Детальне вивчення теорії та її зіставлення з особистою інформацією. Подібний підхід сприяє більш стрімкому запам'ятовуванню даних.
 • Перегляд відео. У мережі є досить багато відео, за допомогою якого можна швидко вивчити всі дорожні знаки. До речі, важливо враховувати, що деякі види дорожніх знаків проблематично запам'ятати.
 • Візуалізація - ще один ефективний варіант запам'ятовування даних. Деякі громадяни, щоб на порядок прискорити процес, малюють знаки і таким чином запам'ятовують їх.
 • Застосування мобільних додатків. Зараз є безліч додатків, за допомогою яких можна досить швидко вивчити всі знаки.
Підготовка до іспитів на отримання водійських прав: дорожні знаки

Ефективний варіант - це «Тести з ПДР онлайн»

Щоб підвищити якість підготовки, можна користуватися сервісом «Тести з ПДР онлайн» на green-way.com.ua. За допомогою цього сервісу можна досить швидко провести підготовку, а також детально вивчити всі дорожні знаки.

Завдяки тому, що тут є 3Д-ілюстрації, які імітують не тільки дорожні знаки, а й певні ситуації на дорозі, процес запам'ятовування спрощується.

За допомогою представленого на Green-way матеріалу, спеціально підготовлених тестів можна не тільки контролювати ступінь успішності. З їх допомогою можна встановити, наскільки добре людина запам'ятала знаки, що варто підучити. Ви можете отримати PRO-аккаунт на green-way.com.ua зі знижкою у розмірі 10%. Для цього скористайтеся промокодом avt166049.
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист AOinform

02.10.2021 в 17:56 186 Статьи
0.0
Сегодня читают
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar