Що таке правильне харчування: чому важливо харчуватись правильно?

AOinformЗдоровье 29.12.2021 в 18:583330
Що таке правильне харчування: чому важливо харчуватись правильно?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Правильне харчування — концепція усвідомленого вживання їжі в таких пропорціях і тоді, коли це дійсно необхідно організму.
Харчові звички — дуже важливий аспект здоров'я сучасної людини. Від того, як ми харчуємося, залежить не лише нормальна робота функціональних систем організму, а й наша продуктивність протягом дня, емоційний стан, зовнішній вигляд. У багатьох сучасних людей на тлі стресу відбувається синдром так званого "розладу харчової поведінки" — стан, коли людина або повністю відмовляється від їжі, або їсть все підряд. Часто це зумовлено впливом звичок із дитинства, психічним станом, якістю життя та навколишньою обстановкою. Щоб такого не відбувалося, слід дотримуватися правильного харчування.

Що таке правильне харчування

Правильне харчування — концепція усвідомленого вживання їжі в таких пропорціях і тоді, коли це дійсно необхідно організму. Багато хто помилково проводять паралель правильного харчування з якоюсь особливою дієтою, вважаючи, що дотримуватися ПП потрібно лише певний час, як лікування або дієти для схуднення, а далі можна знову їсти все що потрапить на очі.

Правильне харчування — це правильний підхід до вибору продуктів і грамотний розподіл усіх поживних речовин, які повинні надходити в організм з їжею. Від балансу КБЖУ — калорій, білків, жирів та вуглеводів, а також мікроелементів та вітамінів, залежить адекватна життєдіяльності організму.

Важливість правильного харчування

Як не дивно, функція ПП не обмежується виключно схудненням, хоча багато хто починає своє знайомство з ідеєю ПП саме з цього моменту.

Основна цінність правильного харчування в тому, що раціон, складений на день, включає продукти, що містять всі необхідні поживні речовини в тій кількості, в якій вони насправді потрібні людині. Причому дуже важливим аспектом є те, що раціон індивідуально підбирається під параметри.

Наприклад, дівчині, зріст якою 170 см і вага 60 кг не підійде меню, складене для дівчини з таким самим зростом, але з вагою 71 кг. Загалом, продукти можуть бути відносно ідентичні, проте їх кількість істотно відрізнятиметься.

Користь правильно харчування

Насамперед хочемо звернути увагу, що неправильно вираховувати раціон лише за кількістю калорій (а саме так багато хто і робить). Якщо Ваш раціон становить 1580 ккал, не потрібно думати, що з'ївши два шматочки тортика, Ви виконаєте завдання на день. Так, калораж збігається, але й годі. Великої кількості поживних елементів з тортиком Ви не отримаєте, а ось трансжирів — просто досхочу.
корисні продукти
Головна користь правильного харчування, крім зниження ваги, полягає в наступному:
  • набір ваги (так-так, відмінний варіант для тих, хто страждає надто низькою вагою або хоче набрати м'язову масу);
  • підтримання стабільної ваги;
  • зміцнення здоров'я загалом;
  • стабільно хороший емоційний стан та стійкість до стресу;
  • здорові нігті, волосся та шкіра;
  • енергія для праці та навчання.

Чому варто замовити доставку правильного харчування

За всіх своїх плюсів правильне харчування має один, але досить істотний недолік — заморочене приготування. Звичайно, якщо Ви любите готувати, то Вас це не збентежить, проте якщо у Вас зовсім немає на це ні часу, ні фантазій, то доставка ПП — те, що Вам потрібно. До того ж Вам не доведеться розраховувати КБЖУ – нутриціологи зроблять це за Вас.

Де можна замовити доставку

Якщо Ви вирішили замовити доставку правильного харчування, але не знаєте як знайти сервіс, якому можна довіряти в такому важливому питанні, рекомендуємо звернути увагу на компанію Healthy Food — https://healthyfood.co.ua/. Цей сервіс давно зарекомендував себе серед клієнтів як надійний. При замовленні доставки ПП Ви отримуєте прорахунок раціону на день/тиждень/місяць, а ще — смачне та корисне меню, яке переконає Вас у тому, що ПП це не броколі на пару та гречка, а нові цікаві страви щодня.
 
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред AOinform

29.12.2021 в 18:58 333 Здоровье
0.0
Комментариев: 0
avatar