20:47, Понедельник, 18.03.2019

Експерти розповіли як захистити власний дім від грабіжників

Експерти розповіли як захистити власний дім від грабіжників
Безпека дому завжди повинна бути комплексною, тільки у такому випадку ви зможете досягти бажаного результату.
Від злочинних дій грабіжників не застрахований жоден власник приватного будинку чи квартири. Статистика свідчить, що з кожним роком кількість пограбувань невпинно зростає, саме тому кожен господар повинен вжити відповідних заходів для забезпечення надійної охорони свого житла та майна.

Ефективним методом забезпечення безпеки житлових та комерційних об’єктів є вибір послуг детективно-охоронного агентства «Безпека ЛТД». Охоронці з багаторічним досвідом роботи, з урахуванням специфіки кожного об’єкту та можливих ризиків, зуміють підібрати оптимальні методики для комплексної охорони вашого житла. Замовити послуги професіоналів, кожен охочий може на сайті https://bezpeka-ltd.com/ua/.

Експерти рекомендують приділити увагу встановленню якісних броньованих дверей з кількома різнотипними замками, а при необхідності й спеціальних решіток на вікна. Подібний тандем суттєво ускладнить процес проникнення грабіжників у ваш дім.
Окрім того хорошим рішенням стане монтаж системи відео нагляду. У якості альтернативного варіанту, можна надати перевагу встановленню домофона, або ж відеовічка, оснащеного функцією зберігання миттєвих фотознімків.
Пам’ятайте, безпека дому завжди повинна бути комплексною, тільки у такому випадку ви зможете досягти бажаного результату!
Якщо у зв’язку з тією чи іншою причиною вам доведеться на деякий час бути відсутнім удома, не повідомляйте про це у соціальних мережах. За наявності хороших відносин з сусідами, неодмінно попросіть їх, за можливості, наглянути за вашим будинком і при необхідності сповістити вас про підозрілу активність зі сторони незнайомих осіб.

Не зайвим також стане страхування вашого житла на випадок грабіжництва. Звичайно ж такий спосіб не дозволить убезпечити вашу оселю від грабіжників, але у разі настання страхового випадку ви зможете розраховувати на часткову грошову компенсацію.

20.02.2019 в 22:22
Статьи Rafael 196 4.0 из 5 / 1
безпека житла, безпека дому, охорона
Сегодня читают
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar